O firmie


Krawpol-bis to polski producent z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży zajmującej się produkcją wyrobów do zaopatrzenia piekarni i cukierni. Nasze produkty wytwarzane są z wysokogatunkowych materiałów, między innymi blach aluminiowych, stalowych i kwasoodpornych.  Dzięki naszej firmie dostaniesz wysokiej jakości sprzęt do wyposażenia piekarni i cukierni. Wykonamy dla Ciebie blachy, foremki, tace wystawowe, ranty, formy okolicznościowe, wózki piekarnicze oraz różnego rodzaju akcesoria do piekarni i cukierni, między innymi skrobki, tylki, worki cukiernicze, odzież piekarniczą, nadziewarki do pączków oraz wiele innych.

Bazując na naszym doświadczeniu oprócz bogatego asortymentu typowego wykonujemy zamówienia według indywidualnych potrzeb. Podejmujemy się także realizacji nietypowych rozwiązań zaproponowanych przez naszych Klientów.

Naszą ideą jest produkcja sprzętu w wysokiej jakości, w zgodzie z wypracowanymi  w trakcie wieloletniego doświadczenia standardami . Cechuje nas szybka realizacja zamówień. Pracownicy Krawpol-bis to stały i wykwalifikowany zespół specjalistów doskonale znających specyfikę oraz wymagania branży cukierniczej i piekarniczej.

Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia oraz sprawdzonych i innowacyjnych  rozwiązań.

Spytaj, doradzimy najlepsze rozwiązania!

Zapraszamy do współpracy!